Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)

Facebook İle Giriş
Facebook İle Giriş

Facebook İle Giriş - Üye kaydına gerek kalmadan facebook hesabıyla üye girişi yapmanı..

825.00₺

FTP İptal
FTP İptal

FTP İptal - Opencarta modül yükleyebilmeniz için ftp bilgileri girilmesi gereken durumlar olmak..

0.00₺

Video Ekleme
Video Ekleme

Ürününüzü daha etkili nasıl tanıtabilirsiniz ?Ürününüzü tanıtıcı resimler bazen yeterli olmayabilir...

275.00₺

301 Yönlendirme
301 Yönlendirme

301 Yönlendirme - Kırık linkler kullanıcıların site üzerinde önyargılı hareket etmesine sebep o..

550.00₺

Mağazanızı Opencart Modüllerle Geliştirin

Opencart Modülleri'ne en kolay şekilde ulaşabileceğiniz, satın alma işlemi sonrasında teknik destek konusunda sıfır sorunla karşılacağınız Opencart-Destek sitemize hoş geldiniz.  

Tüm Opencart Sürümleri ile uyumlu olarak eklentilerin tamamını bulabileceğiniz, isteğinize bağlı olarak yeni ve özgün modüller geliştiren Opencart-Destek ile sitenizin eksikliklerini giderelim. Diğer geliştiricilerden farklı olarak Opencart-Destek her koşulda eklentilerinin arkasında ve teknik destek konusunda sorunsuz hizmet vermektedir. 

Eklenti araçlarında en çok ihtiyaç duyulan eklentilerden bir tanesi de kırık linklerinizde kullanılabilecek bir eklentidir.  301 yönlendirme eklentisini kullanarak  müşterinize doğru yönlendirme yapmak ve alış veriş yaparken güven içerisinde bulunmayı sağlayan önemli etkenlerde bir tanesidir. Müşteri kaydı gerekmeyen ve Facebook üzerinden giriş yapmak için ise facebook ile giriş eklentisi bulunur. Opencart sistemine giriş yaparak modül eklemek için ftp bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan Ftp iptal eklentisini kullanarak işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürün tanıtımında resimden daha fazlasını isteyenler için ürün tanıtım videolarını eklemenizde kullanılan video ekleme eklentisi de diğer eklentilerimizden bir tanesidir. 

X
WhatsApp Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı