Showing 1 to 3 of 3 (1 Pages)

Birçok Ülkeye Kargo
Birçok Ülkeye Kargo

Kargo - Birçok Ülkeye Kargo - Kargonuzu göndermek istediğiniz ülkeleri çoklu olarak s..

1,100.00₺

Kargo Takip
Kargo Takip

Kargo Takip - Kargo numaranız ile kargo bilgilerinizi, hangi işlemlerden geçtiğini ve anlık dur..

825.00₺

Fiyat Aralığına Göre Kargo Ücreti Tanımlama
Fiyat Aralığına Göre Kargo Ücreti Tanımlama

Fiyat Aralığına Göre Kargo Ücreti Tanımlama - Kargonuzu tanımlamış olduğunuz fiyat aralığına gö..

825.00₺

Ürünlerinizi Müşterilerinize Nasıl mı Ulaştıracaksınız?

Bildiğin gibi firmaların en büyük sorunlarından biri kargo entegrasyonudur. Ürünlerin hangi kargo ile gönderileceği, gönderim sonrasında nasıl bildirim yapılacağı ve takip kodunun ne zaman gönderileceği gibi detaylar için Opencart Destek sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için kargo entegrasyonlarını da karşılamakta ve geliştirmeler yapmaktadır. 

Biz opencart-destek.com olarak opencart kullanıcılarının kargo entegrasyonu konusunda sorun yaşamaması için kargo takip sistemi, kapıda ödeme sistemi, kargo api entegrasyonları, aras, yurtiçi, mng, sürat kargo firmalarının entegrasyonları, fiyat aralıklarına göre kargo tanımlama, uluslararası kargo tanımlama ve benzeri eklenti ve modüllerimizi kullanımınıza sunmaktayız. Unutmayın kargo entegrasyonu olmazsa olmazlardandır.

Ürün listenizde bulunan bir siparişin, belli fiyat aralığında kargolama ücreti tanımakta kullanabileceğiniz fiyat aralığına göre kargo ücreti tanımlama firmanızın kargo hesaplamalarını kolaylaştıracak bir sistem haline gelecektir. Müşteriniz bir çoğu farklı illerde bulurken bazı müşterinize de Üke dışındaki bir noktadan kargolama yapmak isteyebilirsiniz. Kargolamak istediğini bir çok ülkeye kargo modülü ile farklı ülkelere çoklu seçim yapılmasına olanak sağlanabilir. Kargo tutarını her ülke için görüntüleme yapabilirsiniz. Kargo takip modülünde ise kargo detaylarınızın görüntülendiği ekran olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterilerimizin ürün siparişi sonrası hangi aşamada olduğunu görmesini sağlayacağı kargo takip metodunu ücretsiz olarak kurulumunu yapmaktayız.

X
WhatsApp Profesyonel destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhasApp Destek Hattı